CAMPIONATO DE TAEKWONDO CONCELLO DE AS PONTES

CAMPIONATO DE TAEKWONDO CONCELLO DE AS PONTES

Tivo lugar este sábado no Pavillón da Fraga

Este sábado celebrouse no Pavillón de As Pontes o Campionato Galego de Taekwondo. Previamente, pola mañá, houbo talleres gratuitos desta modalidade deportiva.

Xa pola tarde, no evento, cun carácter de exhibición, preto dun cento de deportistas realizaron a súa participación nos tres tatamis, que consistía en acrobacias, técnica e Freestyle, recibindo cadansúa medalla ó remate.

Polo Pavillón da Fraga puidose ver ao adestrador Antonio Montes, ó Campión de Europa Gabi Tembrás e tamén a Bea Felpeto.

RESULTADOS CAMPIONATO “CONCELLO AS PONTES 2017”
Categoría A-1
1.- Inés Serra Chouza *OLIMPIA
2.- *Yago *Cuelles *Loredo *KWON
3.- *Yago Torres Parga *MOO *DUK *KWAN
Categoría A-2
1.- Claudia Rinlo Fernández *KWON
2.- Sofia *Rodriguez Fernández *KWON
3.- Roque *Rodriguez Mosquera *OLIMPIA
Categoría *B-1
1.- Samuel Serra Chouza *OLIMPIA
2.- Nicolás Ares Veiga *MOO *DUK *KWAN
3º *Uxía Campos Fernández *OLIMPIA
Categoría *B-2
1.- Borja Castro *Rodriguez *MOO *DUK *KWAN
2.- Pablo Prieto Bote *MOO *DUK *KWAN
3.- *Adriana Naveiro López *KWON
Categoría *C-1
1.- Paula Sobrino Rey *OLIMPIA
2.- *Antia González *Rodriguez *OLIMPIA
3.- *Sergio *Hermelo Santos *OLIMPIA
Categoría *C-2
1.- Paula Lameiro Mosquera *OLIMPIA
2.- *Zaira *Rodriguez García *OLIMPIA
3.- *Lucia Cebreiro *Giz *MOO *DUK *KWAN, *Cies Valentín Vázquez *OLIMPIA
Categoría *C-3
1.- Fernando Pico dá Costa *MOO *DUK *KWAN
2.- Erika Fernández López *MOO *DUK *KWAN
3.- Noelia Quiroga Fernández *OLIMPIA, Bruno González Vázquez *MOO *DUK *KWAN
Categoría D-3 masculino
1.- Tomas *Mahia Vázquez *KWON
2.- *Yoseph *Bru Franco *MOO *DUK *KWAN
3.- *Antón Diaz Rego *MOO *DUK *KWAN
Categoría D-4 masculino
1.- Marc *Antony *Longobucco Linares *OLIMPIA
2.- David Pena Pereira *GARRAPUCHO
3.- Martin Fraga *KWON
Categoría D-2 feminino
1.- *Leire Álvarez García *OLIMPIA
2.- Irene *Salvatierra Pena *MOO *DUK *KWAN
3º *Antia Pérez *Carballeira
*OLIMPIA Categoría D-4 feminino
1.- Minerva *Rodriguez *Urdiales
*OLIMPIA Categoría E-1 masculino
1.- Ariel Martínez Cancio *KWON
Categoría E-3 masculino
1.- Hugo García *Tizon *KWON
Categoría E-4 masculino
1.- Carlos *Willian Bolaño Belo *MOOO *DUK *KWAN
2.- Lucas *Mahia Vázquez *KWON
3.- Borja *Rodriguez *Urdiales
*OLIMPIA Categoría E-2 feminino
1.- *Lucia García Reyes *KWON
2.- Laura Penas Conde *KWON
3.- *Tania Cortes *KWON
Categoría E-4 feminino
1.- Cristina Sierra *Breijo *MOO *DUK *KWAN
2.- Iria *Valerio Carro *KWON
3.- Marta Álvarez Fernández *GARRAPUCHO
Categoría A3 masculino adultos
1.- Frank Carro Barreiro *KWON
2.- Izan *Prego Pena *KWON
Categoría A-1 feminino adulto
1.- Cristina Ramil *Novo *MOO *DUK *KWAN
Categoría A-2 adulto feminino
1.- *Mirian *Michaelsen Gómez *KWON
Categoría A-3 feminino adulto
1.- *Mirella Quiroga Fernández *OLIMPIA
Categoría A-5 feminino adulto

 

Amigus.org

ENVIAR COMENTARIO

Comentario (Obligatorio)

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nombre (Obligatorio)
Email (Obligatorio)