Once ponteses convocados pola selección de Ferrol

Cinco rapaces e seis rapazas do CD As Pontes foron chamados para un adestramento este martes.

As seleccións comarcais de Ferrol, das categorías sub12 e sub14, tanto femininas como masculinas, fixeron no día de onte as súas primeiras convocatorias.

Os catro combinados están citados para este martes día 3, nos Campos de A Gándara, e por parte local acudirán, Dani Silva na sub14 masculina, Yara Fernández, Andrea Montero, Paula Rodríguez e Paula Seoane na sub 14 feminina. No combinado alevín acoden, Paula Bellas e Carolina Paz no feminino, e Mario Regueiro, Alejandro López, Mario Fraga e Xose Lois Paz no masculino.

As convocatorias completas son as seguintes:

Sub14 Masculina
Racing Club de Ferrol: Alejandro Regueira, Javier Muíño, Manuel Fernández, Brais González, Pablo Ares, Mario Couce, Carlos Do Carmo
SCDR Galicia Caranza: Brais Rodríguez, Martín Rico, Hugo Suárez, Iván Amigo, Miguel Gallego, Jesús Gabarre, Jacobo Ramil
CD Narón: Mateo García, Javier Riego, Bruno Dopico, Marcos Nieto, Mario Granada, Yetur Bellón
Racing San Pedro: Pablo Salceda, Jorge Segura, Antón Vivero
Rápido de Neda: David Marcos, David Rodríguez, Daniel Prieto
Eume Deportivo: Mateo Díaz, Borja Martínez
SD Cedeira: Vinicius Silva
CD As Pontes: Daniel Silva

Sub12 Masculina
EFR Ferrol: Alejandro González, Rafael Couce, Hugo Rodríguez, Iker Fernández, Noel Caramés, Izan Carmona
SCDR Galicia de Caranza: Hugo Balado, Edgar Pardavila, Mathias Maidana, Adán Pérez, Borja Blanco, Raúl Martínez
SD Cedeira: Vicente Rodríguez, Alfonso Barge, Rafael Florin, Manuel Lourido
CD As Pontes: Mario Regueiro, Alejandro López, Mario Fraga, Xose Lois Paz
Eume Deportivo: Aike Cachafeiro, Daniel Arias
SDC Galicia de Mugardos: Daniel Marcos, Diego Bouza
Racing San Pedro: Mario González, Semanegn Díaz
SCDR Ánimas: Daniel Manso
AD Miño: Edward Manrique

Sub14 Feminina
SCDR Galicia de Caranza: Lydia Arribi, Jessica Carro, Xana Fernández, Zaira González, Paula Marcos, Marta Rodríguez, Carla San Emeterio
EF Racing de Ferrol: Nora Pérez, Alba Permuy, Carolina Senra, Paula Toja
CD As Pontes: Yara Fernández, Andrea Montero, Paula Rodríguez, Paula Seoane
SRD Portuarios: Andrea Agulló, Antía Delgado, Andrea García
CCRD Perlío: Antía Formoso, Sofía Martínez, Iria Tenreiro
SD Cedeira: Marta García, Laura Rodríguez, Lucía Vázquez
CD Narón: Sara De la Fuente, Jennifer Florencio
SD Barallobre: Uxía Cabada, Iria Fernández
CD San Sadurniño: Yaiza González, Aldara Pérez
SD O Val: Paula Rey
CF Mandiá: Carla Bastida
CD Cariño: Beatriz Vila
SCDR Ánimas: Eva Fernández

Sub12 Feminina
EF Amistade de Meirás: Iria López, Lucía Hermida, Laura Paz
SRD Ánimas: Valeria Filgueira, Alba Platas, Andrea Rodríguez
Cultural Maniños SD: Olaya López, Nayara Prida
CD San Sadurniño: Judith González, Iria Penedo
Cedeira SD: Lucía Bellón, Marina Caneiro
UD Cebarca: Cecilia González, Yaiza Pérez
Eume Deportivo: June Moreno, Ainhoa Tenreiro
SD Cañoles: Maite Casas, Julia María Pernas
CD As Pontes: Paula Bellas, Carolina Paz
SCDR Galicia de Caranza: Aroa González
SRD Portuarios: María Leaño
SRD Numancia de Ares: Martina Oliveira
CD Cariño: Ania Rodríguez
SD Barallobre: Sabela López
SD Libunca. Sara Lorenzo

[AMIGUS.ORG]